Приєднуймося до відзначення Всеукраїнського дня бібліотек!

Шановні колеги!

Президія ГО «АБВ» підтримує рекомендації Української бібліотечної асоціації щодо відзначення 30 вересня 2014 року Всеукраїнського дня бібліотек, тому просимо усіх приєднатися до наступних заходів:

1. Оголосити 30 вересня Днем Відкритих Дверей, коли усі бібліотеки працюють і проводять різноманітні заходи. Попередньо бажано розповсюдити прес-реліз, організувати розміщення соціальної реклами, запросити місцеві ЗМІ.

2. Під час проведення заходів, святкового оформлення приміщення бібліотеки, виготовлення інформаційної та рекламної продукції тощо використовувати девіз УБА 2014 року «Бібліотек@ – територія єдності» та логотип УБА.

3. Організувати та провести 30 вересня об 11.00 в населених пунктах України, біля пам’ятника Тарасу Шевченку (2014 р. – рік 200-річчя Т.Шевченка) голосні читання віршів поета – хором чи послідовно (ланцюжком). Про захід оголосити через соціальні мережі, запросивши усіх небайдужих мешканців. Дрес-код заходу вишиванки. Читати вірші Т.Шевченка бажано з різних носіїв – з книжок, планшетів, е-книжок, мобільних телефонів тощо. Таким чином, даний захід стане ще однією акцією у межах проекту УБА «Читай! Формат не має значення!». Фото та відеорепортажі про захід розповсюджуйте через соціальні мережі.

4. Організувати та провести 30 вересня спільний захід бібліотек різних систем та відомств у соціальних мережах. Таким заходом може бути Марафон бібліотечних новин, зокрема, новин зі святкування Всеукраїнського дня бібліотек, Марафон рекламних роликів про бібліотеку (тривалість ролика до 2 хв.). Крім того, спільним для всіх учасників заходів може бути аватар (новий плакат УБА до Дня бібліотек, який буде розміщений на веб-порталі УБА у вересні 2014 р.) та статус (девіз УБА 2014 р.).

Крім того, запрошуємо долучитися до благодійного Ярмарку виробів бібліотечних працівників, який проходитиме 15 вересня 2014 року у вестибюлі Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, вилученні кошти будуть перераховані для учасників АТО.

Також Президія громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини», пропонує до 15 вересня 2014 року надати представлення (клопотання) на представників Ваших колективів – членів ГО «АБВ», для відзначення їх Почесними грамотами до Всеукраїнського дня бібліотек.

До клопотання про нагородження Почесною грамотою необхідно додати коротку характеристику на представленого кандидата, в якій потрібно зазначити основні моменти його виробничої та громадської діяльності, його заслуги і досягнення як бібліотечного фахівця, зокрема особливості творчого підходу до вирішення актуальних питань роботи, впровадження інновацій

Нагородження Почесними грамотами «За відданість бібліотечній справі», «За професіоналізм», «За значну роботу з бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів», «За впровадження новітніх інформаційних технологій та проектну діяльність», відповідно до «Положення про Почесні грамоти ГО «АБВ», «…встановлюються з метою сприяння розвитку бібліотечної справи на Вінниччині, удосконалення бібліографічного-інформаційного обслуговування мешканців області та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у бібліотечну справу».

Кiлькiсть переглядiв: 361

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!