Список нагороджень

Список бібліотечних працівників, нагороджених Почесними грамотами громадської організаці ї«Асоціація бібліотек Вінниччини» у 2014 році

№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Посада
За відданість бібліотечній справі
1 Сеник Лариса Борисівна заступника директора з основної діяльності Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
2 Драчук Тамара Петрівна бібліотекар 1-ої категорії бібліотеки-філії № 12 закладу культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система»
3 Степанова Поліна Михайлівна директор Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки (з 1974р. по 1997 р.)
4 Корніцька Ольга Григорівна директор Іллінецької централізованої бібліотечної системи
5 Кашпрук Марія Василівна бібліотекар II категорії Комунального закладу «Літинська районна бібліотека»
6 Шиманська Зоя Петрівна завідуюча бібліотекою с.Жеребилівка Могилів-Подільського району
7 Соболєва Зоя Вікторівна завідуюча Мурованокуриловецької районної бібліотеки для дітей
8 Стукалюк Ганна Петрівна завідуюча Брацлавською селищною бібліотекою для дорослих Немирівського району
9 Дворнік Валентина Григорівна завідуюча Білянської сільської бібліотеки Чернівецького району
10 Тіманова Тетяна Василівна завідуюча Володівецької сільської бібліотеки Чернівецького району
За професіоналізм
11 Морозова Наталія Іванівна директор Вінницької ОУНБ ім.. К.А. Тімірязєва
12 Ревган Світлана Ігорівна бібліотекар І-ї категорії відділу обслуговування навчально-методичною літературою бібліотеки ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського
13 Кізян Ольга Іванівна завідуюча відділу наукової інформації та бібліографії ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
14 Федоренко Тамара Іванівна провідний бібліотекар бібліотеки-філії № 13 закладу культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система»
15 Юдіна Лариса Дмитрівна завідувачка відділом Науково-технічної бібліотеки Вінницького національного технічного університету
16 Сіроштан Світлана Степанівна бібліотекар ІІ категорії Воловодівської сільської бібліотеки Немирівському району
За значну роботу з бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів
17 Беринда Вікторія Миколаївна бібліотекар І-ї категорії відділу обслуговування науковою та художньою літературою бібліотеки ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського
18 Осадчук Катерина Михайлівна завідуюча сектору правової інформації ОУНБ ім.. К.А. Тімірязєва
19 Слободянюк Ніна Іванівна головний бібліограф ЦМБ закладу культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система»
20 Квятківська Лариса Володимирівна завідувачка відділом Науково-технічної бібліотеки Вінницького національного технічного університету
21 Демченко Олена Юріївна завідуюча Дашівською міською бібліотекою філією Іллінецького району
22 Калінська Галина Павлівна бібліотекар Бірківської сільської бібліотеки Літинського району
23 Петравчук Зінаїда Михайлівна бібліограф-краєзнавець Мурованокуриловецької центральної районної бібліотеки
24 Мельник Оксана Іванівна бібліотекар ІІ категорії Новообиходівської сільської бібліотеки Немирівському району
За впровадження новітніх інформаційних технологій та проектну діяльність
25 Наугольних Світлана Глібівна завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення бібліотечних процесів бібліотеки ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського
26 Кашпрук Юлія Миколаївна провідний бібліограф відділу документів іноземними мовами ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
27 Мороз Людмила Анатоліївна бібліотекар II категорії бібліотеки-філії № 1 закладу культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система»
28 Магдич Ольга Михайлівна бібліотекар І категорії Вахнівської сільської бібліотеки Липовецького району
29 Маковійчук Марія Пилипівна завідуюча бібліотекою с. Серебрія Могилів-Подільського району
30 Левінчук Тамара Олексіївна завідуюча відділом обслуговування Мурованокуриловецької центральної районної бібліотеки
31 Никитюк Надія Вікторівна завідуюча Ковалівською сільською бібліотекою Немирівського району
Кiлькiсть переглядiв: 458

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!